​تلفن دفتر فروش: 
​​​​​​​02144183240

 اینستاگرام: _vision_co  

​موبایل، واتسپ و تلگرام:   09037403045

​برای ارتباط با ما یکی از آیکن ها  را لمس کنید

لوگو ویژن

پرده شید ، پرده زبرا، پرده کرکره فلزی
تولید کننده انواع  پرده های مدرن ویژن
پرده های پارتیشنی و ولومی 

تولید 24 ساعته
ارسال به سراسر کشور

ضمانت در کیفیت
گارانتی 2 ساله محصولات

گارانتی 2 ساله پرده ویژن
چت آنلاین اینجا کلیک کنید
EN

پرده اداری و انواع آن؛ راهنمای انتخاب بهترین پرده برای اداره و چند نکته جذاب

 پرده اداری و انواع آن ؛ راهنمای انتخاب بهترین پرده برای اداره و چند نکته جذاب برای بهترین انتخاب پرده اداری

 

پرده شید اداری
پرده اداری

پرده اداری یکی از مدل های پرده به شمار می رود که در محیط های اداری،مطب ها، محل های کسب و کار، ویترین های مغازه ها، بیمارستان ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل به این نام خوانده می شود. به طور کلی پرده پوششی است که به عنوان یک عنصر تزیینی و کاربردی در داخل ساختمان استفاده می شود و ساختمان های اداری نیز این قاعده مستثنی نیستند، و پرده در این محیط ها نیز بکار برده می شود. پرده و پوشش پنجره را می توان یکی از عناصر مهم در دکوراسیون و طراحی فضاهای اداری معرفی کرد.

پرده شید اداری
پرده شید اداری (پرده بیمارستانی)

پرده اداری هم به دلیل تاثیر فراوان بر روی دکوراسیون و دیزاین محیط شرکت، هم تاثیر بر روی کارکنان و افرادی که وارد اداره یا دفتر شما می شوند اهمیت بسیار زیادی دارد. با انتخاب پرده اداری مناسب می‌توان محیط مناسبی برای کارمندان ایجاد کرد تا در آرامش مشغول به کار شوند و همچنین با انتخاب رنگ مناسب محیطی زیبا را ایجاد کرد.

 

این نوع از پرده در انواع و مدل ها تولید می شود و پرده کرکره ای یکی از بهترین و محبوب ترین نمونه های پرده اداری می باشد. علت اینکه در ادارات از پرده کرکره استفاده می شود این است که با استفاده از این پرده می توان نور را به اندازه دلخواه در اتاق تنظیم نمود. این پرده ها در رنگ ها و طرح های مختلف وجود دارند و می توان این طرح ها و رنگ های خلاقانه را بدون هیچ محدودیت و چارچوب خاصی با دکوراسیون فضای اداری و کاری هماهنگ کرد. به طوری کلی انواع پرده اداری عبارتند از:

پرده شید اداری
پرده شید اداری (اتاق کنفرانس)

 

شما می توانید این پرده را در انواع و اقسام رنگ ها تهیه کنید. آن ها به قدری منعطف هستند که به شما این اجازه را می دهند تا رنگ آن ها را با دکوراسیون داخلی محل کارتان ست کنید. بکارگیری مناسب هر مدل از پرده در جای خود و مناسب نوع کاربرد مورد انتظار بسیار مهم است.

در خرید پرده اداری باید نکات مهمی را در نظر گرفت که این موارد بسته به نوع اداره و محل استفاده پرده متغییر می باشند. از مهمترین مواردی که باید در نظر داشت می توان به این موارد اشاره نمود:

 • جنس پرده اداری: انتخاب جنس مورد نظر به میزان استفاده و مکان استفاده بستگی دارد.
 • رنگ بندی و هماهنگ کردن آن با دکوراسیون
 • قابلیت شستشوی پرده اداری: اگر در اداره شما امکان کندن و شستشوی پرده وجود ندارد می توانید از پرده هایی استفاده کنید که در حالت نصب قابلیت شست و شو دارند.
 • قابلیت تنظیم نور: نور عنصری مهم در ادارات است. باید پرده ای برای این مکان ها انتخاب شود که قابلیت تنظیم دلخواه نور را داشته باشد.

انواع پرده اداری کرکره ای

پرده‌های کرکره‌ای به صورت بالا رو(در قسمت بالا جمع یا رول می شود) تولید می‌شوند و انواع آنها به سه نوع پرده کرکره فلزی اداری، پرده شید اداری و پرده زبرا اداری در بازار موجود هستند. 

پرده اداری کرکره‌ای فلزی 

پرده اداری کرکره فلزی در کالیته های مختلف با انواع طرح رگه های طرح چوب، طرح براش، طرح چرم و رنگ های ساده عرضه می گردد. این نوع پرده را شاید بتوان یکی از قدیمی ترین مدل ها نام برد. البته در طول سالیان دراز نوع آنها تغییرات کلی کرده و سعی شده فرایند تولید ساده تر و مقرون به صرفه تری ایجاد گردد تا بتواند با سایر مدل ها رقابت نماید.

پرده اداری کرکره فلزی
پرده اداری کرکره فلزی

 

امروزه پرده های فلزی تنوع بسیاری در طرح و رنگ دارند. در برخی از آنها، تیغه های فلزی پرده کرکره، در فرایند رنگ کاری رنگ شده و پوشش با رنگ دلخواه ایجاد می شود که در این فرایند رنگ های مختلفی ارائه می شود. در نوع دیگر از تیغه های پانچ استفاده می شود. تیغه های پانچ طبیعتا دارای زیبایی و جذابیت خاصی بوده و از لحاظ عبور دهی نور طبیعی نیز دارای زیبایی خاصی می باشند. پرده های کرکره فلزی اداری به دو صورت ارائه می گردند: یکی با عرض تیغه 16 میلی متر و زیبایی بیشتر و دیگری با عرض تیغه 25 میلیمتر که  دارای مقاومت بیشتری است.

پرده کرکره فلزی
پرده کرکره فلزی

 

یکی دیگر از کاربرد های مهم پرده کرکره فلزی استفاده آن در پارتیشن های اداری یا جدا کننده های محیطی هستند. که با یک ست ولومی قابلیت سایه روشن نمودن پرده را دارا می شوند.

 

سر ولومی با لوگوی اختصاصی

 

پارتیشن اداری پرده ولومی پرده کرکره فلزی پارتیشنی

مشخصات فنی و ابعاد پرده کرکره فلزی

 

پرده کرکره فلزی از لحاظ پهنای تیغه ها نیز در چند نوع عرضه می گردد که پرکاربرد ترین آنها عبارتند از پرده کرکره چوبی 16 میلیمتری که دارای تیغیه های با پهنای 16میلیمتر بوده و معمولا برای اکثر قسمت های داخلی ساختمان در پنجره ها و بعضا در داخل پارتیشن ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

این نوع در مکانیزم کنترلی و موتورایز بیشتر از مدل های پهن آن مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که پرده های فلزی با پهنای 25 میلیمتر دارای وزن بالا بوده و در فرآیند موتورایز، به موتور آن فشار آورده و از کارکرد و دوام موتور می کاهد. پرده های فلزی 16 میلیمتر، عموما دارای وزن کمتری بوده و برای استفاده در پرده های خودکار مناسب تر می باشد.

البته در استفاده از پرده های اداری و انتخاب پهنای تیغه مناسب توجه به اسکیل محیطی بسیار مهم است. همانطور که می دانید تناسب ابعاد در تمامی اجزای یک دکوراسیون چه داخلی و چه خارجی نقش تعیین کننده ای در مقبولیت آن دکور دارد. در نظر گرفتن پنجره نیز مهم است و در پهنه ها و ابعاد پنجره های بزرگ مانند نمای بیرونی بانک ها و ساختمانهای بزرگ و لابی های وسیع بهتر است پرده هایی با تیغه های پهن استفاده گردد و در ابعاد کوچکتر نیز بکارگیری انواع آن با تیغه های باریک مناسب تر خواهد بود.

با پیشرفت تکنولوژی پرده ها نیز مجهز به الکترو موتور شده و میتوان بوسیله این الکتروموتورها  و ریموت آنها را بالا و پایین و تاریک و روشن نمود. با استفاده از این الکتروموتورها میتوان با ریموت های مربوطه در هر کجای محل زندگی و کار به راحتی تمامی حالات پرده را ایجاد کرد.

پرده اداری کرکره فلزی

پرده اداری کرکره آلومینیومی یا فلزی در قطر های مختلف از جمله 16، 25 میلیمتری عرضه می شود که این تنوع در قطرهای آن امکان این را به شما می دهد از این نوع پرده کرکره در جاهای مختلف همچون پنجره های محیط های اداری (اتاق مدیریت، کنفرانس، سرپرستی،کارشناسی… و حتی درپارتیشن های اداری) و ما بین پنجره های دوجــداره استفـاده نمایید.

پرده کرکره فلزی
پرده کرکره فلزی

یکی از خصوصیات برجسته این پرده همسانی بالا با محیط اداری است و همچنین ظاهری رسمی و مدرنی را به فضای شما می بخشد. از جمله ویژگی های آن می توان به انعطاف پذیری بسیار بالای تیغه های آلومینیومی اشاره کرد که موجب بالا رفتن دوام و طول عمر زیاد آن می شود و رنگ بندی متنوع آن دایره انتخاب شما را وسیع می نماید تا با توجه به سلیقه ی شخصی و در نظر داشتن هارمونی چیدمان فضایتان رنگ مناسب با آن را انتخاب نماید. برای تمیز کردن پرده اداری کرکره‌ای آلومینیومی ابتدا باید اسلاید ها را ببندید و سپس با گردگیر دستی یا یک پارچه ی نرم، گرد و خاک موجود را از بین ببرید و در صورت وجود گرد و خاک زیاد می توان از پارچه مرطوب استفاده نمود.

پرده زبرا اداری

پرده زبرا اداری تشکیل شده از دو اسلاید پارچه به صورت نوار افقی می باشد که به صورت غلتکی می توان نور داخل فضا را تنظیم نمود و یا فضایی کاملا خصوصی را برای خود ایجاد کرد این نوع پرده کرکره برای پوشش مساحت وسیع مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین با تنظیم کردن آن می توان سایه و روشن زیبایی به فضا بخشید و محیطی گرم و زیبایی را داشت.

پرده زبرا اداری نقره ای

 

پرده اداری زبرا یا رولی می تواند پوشش شگفت انگیزی برای پنجره های شما محسوب شده و کارایی بسیار خوبی را به محیط اداری و یا مسکونی شما بدهد. پرده اداری زبرا در یک نگاه شباهت زیادی به پرده سیلوئت دارد، ولی پرده سیلوئت ساده‌تر بوده و در محیط های اداری خواستگاه بیشتری دارد. پرده زبرا نیز دارای تنوع بالایی است و از نظر تنظیم نور نیز دارای انعطاف و کارکرد خوبی است و شما می توانید براحتی با تنظیم افقی آن میزان نور و ارتباط بصری را در پرده زبرا تعیین نمایید. مکانیزم ساده و طرح فلت پرده زبرا آن را برای محیط اداری مناسب کرده است.

پرده اداری شید رول

کاربرد اصلی این نوع پرده اداری در پنجره‌های وسیع می‌باشد که با پایین آوردن آن یک صفحه شفاف و زیبایی را به فضا می بخشد که این صفحه به دلیل یک دست بودن آن قابلیت دکوراتیو شدن را داراست یعنی می‌توان تصویر دلخواه (لوگو، نوشتار، نمونه محصول و یا عکس) خود را روی آن با بهترین کیفیت ممکن  چاپ کرد و آن را تبدیل به یک قاب عکس شفاف نمود. وحتی قاب بالا و پایین و متعلقات پرده را با دکوراسیون داخلی ست نمود.

 

پرده شید چاپی

 

پرده اداری یکی از مدل‌های پرده که در محیط‌های اداری، خانه‌ها، مطب‌ها، بیمارستان‌ها و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت پرده اداری با توجه به اینکه کدام مدل از انواع آن مورد استفاده قرار بگیرد و با توجه به میزان متر مربع کار شده کارشناسی شده و تعیین می‌گردد.

 

برای محیط اداری پرده‌ شید، پرده کرکره فلزی و  پرده زبرا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

----کارخانه پرده مدرن ویژن----

 

مزایای خرید پرده شید برای ادارات

 • پرده شید اداری دارای جنس های گوناگونی است، مثلا  کتان و پلی استر
 • در حالی که پرده پایین است، نور کم اما خاص و زیبایی وارد محیط اداره می شود.
 • امکان چاپ هر تصویر دلخواه روی دو طرف این پرده وجود دارد.
 • به جز اداره، می توان از آن در آشپزخانه، اپن خانه و یا ویترین های مغازه بهره برد.
 • پرده شید اداری امکان کنترل از راه دور را داردو به پرده برقی معروف می باشد.
 • اگر دوست ندارید نوری وارد اداره شود، می توانید از پرده شید پشت فوم دار(پرده شید بلک اوت) استفاده کنید.

======پرده شید برای چه فضاهایی مناسب است؟=======

 

مهم ترین و بهترین مزیت پرده های شید این است که می توان آن را در مکان های مختلف استفاده کرد و هیچ محدودیت مکانی ندارند. شما می توانید این پرده را برای فضاهایی چون:

 1. اتاق خواب، اتاق کنفرانس

          اگر شما هم جزء آن دسته افرادی هستید که اتاق ساده اما شیک را می پسندید، پرده شید شما را به خواسته تان می رساند، همچنین اگر می خواهید نور کمی وارد اتاقتان شود یا اصلا نور وارد نشود می توانید از این پرده استفاده کنید.

 1. پرده شید اداری

         قطعا اداره هایی که در آن جلسه های کاملا رسمی برگزار می شود نیاز به محیط رسمی دارند، یکی دیگر از ویژگی های پرده های شید، رسمی بودن آن ها  است؛ به طوری که می توان آن را برای اماکن عمومی و مجالس رسمی برگزید. برای خرید این پرده های رسمی، می توانید به فروشگاه کارخانه پرده های مدرن ویژن مراجعه کنید، این فروشگاه ارائه دهنده انواع پرده شید اداری می باشد.

 1. آشپزخانه

         پرده های شید انتخاب خوبی برای آشپزخانه ها هستند، مخصوصا اگر بخواهید که فضای داخل آشپزخانه مشخص نباشد. ضمنا می توانید از این سبک برای اپن هم استفاده نمایید.

 1. ویترین مغازه ها

          از آن جایی که می توان روی پرده های شید عکس چاپ کرد، پس برای مغازه های فروش لوازم بچگانه یا لباس فروشی و انواع مغازه ها مناسب هستند.

 1. بیمارستان ها

          پرده شید اداری را می توان در بیمارستان هم استفاده کرد، چون در بیمارستان بیماران زیادی وجود دارد و بیماران هم باید آرامش داشته باشند و درفضای آرامی باشند بنابراین به این پرده ها احتیاج پیدا می شود.

سخن پایانی

       پرده شید انواع مختلفی دارد، برای مثال پرده شید اداری که برای اماکن عمومی از آن استفاده می کنند. البته پرده ها فقط خاصیت تزئینی ندارند؛ بلکه به عنوان پوششی برای یک ساختمان در نظر گرفته می شوند. برای خرید این پرده ها باید به فروشگاهی مراجعه کرد که تخصص فروش انواع پرده های  خارجی را داشته باشند و پرده هایی با کیفیت را ارائه دهند، کارخانه پرده های مدرن ویژن، فروشگاهی است که تمام این ویژگی ها را دارد و شما می توانید هم به صورت حضوری و هم آنلاین خرید خود را انجام دهید.

 

-کارخانه پرده مدرن ویژن-