​تلفن دفتر فروش: 
​​​​​​​02144183240

 اینستاگرام: _vision_co  

​واتسپ و تلگرام:   09037403045

​برای ارتباط با ما یکی از آیکن ها  را لمس کنید

لوگو ویژن

پرده شید ، پرده زبرا، پرده کرکره فلزی
تولید کننده انواع  پرده های مدرن ویژن
پرده های پارتیشنی و ولومی 
تامین کننده پارکت لمینت و کفپوش

تولید 24 ساعته
ارسال به سراسر کشور
 ضمانت در کیفیت
 گارانتی 2 ساله محصولات

گارانتی 2 ساله پرده ویژن
چت آنلاین اینجا کلیک کنید

پرده کرکره چیست؟

پرده کرکره  و یا پرده آلومینیومی یکی از قدیمی ترین انواع پرده های مدرن مکانیزم دار است که با گذشت سالها همچنان محبوبیت خود را حفظ کرده است. این پرده از تیغه های فلزی آلومینیومی تشکیل شده که با استفاده از مکانیزم نخی حرکت عمودی دارد و به بالا جمع می شود. علاوه بر این میتوان با ولوم تعبیه شده در مکانیزم آن، پرده کرکره را سایه و روشن کرد. بر خلاف تصور عمومی، پرده آلومینیومی اداری دارای تنوع بسیار بالای رنگی و طرحی می باشد و در بیش از ۸۵ طرح و رنگ مختلف قابل ارائه می باشد. این پرده در سایز های پهنای ۱۶ میلیمتر، ۲۵ میلیمتر تولید می گردد. پرده آلومینیومی قابلیت های بالایی برای استفاده اداری و همچنین مسکونی دارد. قیمت مناسب، سبکی وزنی، مکانیزم ساده و قابلیت تعمیر از جمله برتری های این نوع پرده می باشد که به این قابلیت ها تنوع بالای رنگی و طرح را نیز می توان اضافه کرد. رنگ های پرده اداری آلومینیوم از نظر نوع رنگ پوششی نیز متفاوت است، بدین گونه که این رنگ ها بصورت ساده و چکشی نیز بر روی آن استفاده شده و ما پرده هایی را با رنگ پوششی ساده مات، پرده آلومینیومی رنگ ساده براق، پرده آلومینیوم رنگ چکشی مات ، پرده آلومینیوم رنگ چکشی براق و همچنین پرده آلومینیومی رنگ طرح چوب و یا چرم نیز ارائه می دهیم.

پرده کرکره مناسب چه فضایی است؟

پرده کرکره را میتوان به عنوان پرده اداری، پرده آشپزخانه و یا پرده اتاق خواب مورد استفاده قرار داد. نکته مهم در انتخاب پرده کرکره این است که با توجه به مکانیزم نخی این پرده، ابعاد پرده کرکره بهتر است نهایتا تا حدود یک متر و هشتاد سانتی متر عرض و سه متر ارتفاع باشد تا به راحتی بتوان از آن استفاده کرد و عمر مفید پرده کرکره افزایش یابد. ابعاد بزرگتر باعث سنگین تر شدن پرده و آسیب زودرس به پرده خواهد شد.

انواع پرده کرکره

پرده های کرکره مرسوم در بازار در دو نوع کرکره فلزی و کرکره چوبی هستند که هر کدام تنوع رنگ و طرح متفاوتی دارند و همچنین از بابت پهنای تیغه های کرکره متفاوت هستند. پرده های کرکره فلزی در مدل های 16 میل و 25 میل قابل سفارش دهی هستند.

پرده کرکره فلزی سفید

قیمت پرده کرکره فلزی

قیمت کرکره فلزی بر اساس مترمربع محاسبه میشود و در واقع هم عرض و هم ارتفاع پرده در محاسبه قیمت کرکره فلزی موثر است. محدوده قیمتی کرکره فلزی بین 299 تا 380 هزار تومان است. پیشنهاد میکنیم برای دریافت قیمت پرده کرکره فلزی یک عکس از محل نصب پرده خود از طریق واتساپ برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی و تعیین نوع و ابعاد پرده قیمت دقیق را به شما اعلام کنیم.

پرده کرکره 16 میل نقره ای
پرده کرکره 16 میل خاکستری
پرده زبرا پرده زبرا ریموتدار و کنترلی

پرده کرکره در طرح ها و رنگهای متنوع

پرده کرکره فلزی با عرض تیغه هاب 16 میل و 25 میل موجود است. تنوع رنگ و طرح پرده های کرکره دست شما را در انتخاب باز خواهد گذاشت تا همخوان با سلیقه و طراحی داخلی فضای خود بهترین پرده کرکره را برای خود انتخاب کنید.

کرکره فلزی طرح چوب

پرده های کرکره فلزی طرح های مختلفی دارند که یکی از آنها پرده کرکره فلزی طرح چوب است. در این پرده ها با استفاده از فیلم های مخصوص طرح چوب را روی تیغه های پرده کرکره فلزی اجرا می کنند که تنوع طرح و رنگ مناسبی برای همخوانی با محیط شما خواهند داشت.

پرده کرکره 16 میل طرح چوب آلومینومی کد 1630
پرده کرکره فلزی 16 میل خاکستری
پرده کرکره 16 میل نقره ای 16 میل

کرکره فلزی براش

کرکره فلزی طرح چرم

کرکره فلزی پرفراژ یا پانچ

شستشوی پرده کرکره


شما میتوانید پرده کرکره خود را بسته به جنس آن با روشهای مختلفی شستشو دهید. پرده های کرکره فلزی را می توان با آب و کف و ابر نرم شستشو داد و پس از خشک شدن مجددا نصب کرد.

پرده کرکره 25 میل طرح چوب سفید

پرده کرکره فلزی ترکیبی 

پرده کرکره فلزی  ، پرده آلومینیومی ، پرده پارتیشنی ، پرده ولومی ، پرده سوئدی

بازگشت به بالای صفحه
پرده کرکره فلزی براش
پرده کرکره فلزی براش
پرده کرکره فلزی براش نقره ای
پرده کرکره فلزی براش

​پرده کرکره فلزی براش 25 و 16میلیمتری در 5 رنگ مختلف

پرده کرکره فلزی طرح چرم طلایی
پرده کرکره فلزی طرح چرم قهوه ای
پرده کرکره فلزی طرح چرم نقره ای
پرده کرکره فلزی طرح چرم مشکی

​پرده کرکره فلزی طرح چرم 25 و 16میلیمتری در 4 رنگ مختلف

پرده کرکره فلزی پانچ یا پرفراژ مشکی
پرده کرکره فلزی پانچ یا پرفراژ نقره ای
پرده کرکره فلزی پانچ یا پرفراژ طلایی
پرده کرکره فلزی پانچ یا پرفراژ سفید

​پرده کرکره فلزی پانچ یا پرفراژ 25 و 16میلیمتری در 5 رنگ مختلف

پرده کرکره فلزی پانچ یا پرفراژ کرم

در این نوع پرده کرکره همانطور که در عکس ها دیده میشود طراحی در بکار گیری دو یا چند رنگ و کالیته تیغه ها متفاوت می باشد و طراحی نمای پرده با پرده کرکره های معمول متفاوت است به صورتی ای که چند رنگ تیغه به یکدیگر بافته شده است این دیزاین نمایی خاصی به پرده اداری داده و فضا را از یکنواختی خارج مینماید .

پرده کرکره 16 میل طرح چوب آلومینومی کد 1630
پرده کرکره 25 میل طرح چوب سفید

پرده آلومینیومی در پارتیشن تک جداره

پرده کرکره آلومینیوم که برای پارتیشن استفاده میگردد معمولا از پرده هایی با تیغه های ۱۶ میلیمتری میباشد که در پارتیشن های  دو جداره این پرده ها بین دوجدار پارتیشن و در پارتیشن های تکجداره بروی قاب داخلی پارتیشن  نصب میگردد.

نصب پرده آلومینیومی روی پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای به عنوان جداکننده دو فضا، در محیط اداری مورده استفاده قرار می گیرد، یکی از اجزای آن پرده کرکره آلومینیومی ۱۶ میلیمتری   می باشد، پرده کرکره بر روی زه پروفیل پارتیشن شیشه ای نصب می گردد و همسطح پارتیشن می شود، استفاده از تیغه های با پهنای ۱۶میلیمتری باعث ظرافت و زیبایی بیشتر پارتیشن شیشه ای می گردد.

پرده کرکره آلومینیومی همرنگ با دیوار محیط

در بسیاری موارد ما در انتخاب رنگ برای پرده اداری محیط اداری خود دچار مشکل میشویم و با مشاهده رنگهای متنوع پرده کرکره نمیتوایم به آسانی رنگ یا طرح مناسبی را انتخاب نماییم یکی از مطمئن ترین رنگهایی که با هر محیطی سازگار بوده و قطعا انتخاب درستی خواهد بود، انتخاب رنگی همسان با دیواره های جانبی پرده می باشد. با این انتخاب براحتی میتوان رنگی را بکار گرفت که بالاترین هارمونی را با محیط اطراف خواهد داشت .

انتخاب دیگر برای رنگ پرده متواند  بکار گیری رنگی متضاد با محیط اطراف باشد در این صورت شما انتخابهای زیادی خواهید داشت و رنگ مورد انتخاب شما میتواند  با جزئی دیگر از اجزای دکوراسیون پیرامون پرده نیز هارمونی و یا کنتراست داشته باشد. از رنگ های مکمل برای چشم نواز شدن محیط استفاده نمایید.

پرده کرکره آلومینیومی و ایجاد کنتراست محیطی

پرده کرکره آلومینیومی نقره ای برای پارتیشن کد 1604

در پرده هایی که برای پارتیشن اداری و یا پنجره های داخلی استفاده میشود، بهتر است از پرده هایی با رنگ خنثی(نقره ای، سفید، بژ، مشکی و دلفینی) استفاده کنیم. چرا که در کنار شیشه های مجاور خود و در حالت باز کمترین دید را ایجاد کرده و مانع بصری کمتری ایجاد میکند.

کرکره فلزی طرح چوب آجری2530 و 1630
کرکره فلزی طرح چوب عسلی کد 2527
پرده کرکره فلزی طرح چوب تیره 2532 و 1632
کرکره فلزی طرح چپرده کرکره فلزی مشکی ویژن 2503 و 1603وب
کرکره فلزی طرح چوب سفید2528

کرکره فلزی رنگ های ساده و شاد

پرده کرکره فلزی سفید ویژن کد 2501
پرده کرکره فلزی کرم ویژن کد 2502 1602
پرده کرکره فلزی مشکی ویژن 2503 و 1603
پرده کرکره فلزی ویژن نقره ای مات 1604
پرده کرکره فلزی استیل ویژن 2511 و 1611
پرده کرکره فلزی نقره ای متالیک ویژن 2505 و 1605
پرده کرکره فلزی دلفینی متالیک ویژن 2546 و 1646
پرده کرکره فلزی طوسی ویژن 2542 و 1642
پرده کرکره فلزی یاسی ویژن 2513 و 1613
پرده کرکره فلزی نارنجی ویژن 2514 و 1614
پرده کرکره فلزی زرشکی ویژن 2515 و 1615
پرده کرکره فلزی زرشکی ویژن 2515 و 1615
پرده کرکره فلزی نسکافه ای ویژن 2509 و 1609
پرده کرکره فلزی آبی متالیک ویژن 2510 و 1610
پرده کرکره فلزی استیل ویژن 2511 و 1611
پرده کرکره فلزی سبز ویژن 2512 و 1612
پرده کرکره فلزی آبی آسمانی ویژن 2516 و 1616
پرده کرکره فلزی آبی ویژن 2544 و 1644
پرده کرکره فلزی لیمویی ویژن 2517 و 1617
پرده کرکره فلزی زرد ویژن 2545 و 1645
کرکره فلزی صورتی رنگ 2518 و 1618
پرده کرکره فلزی انگوری 2519
کرکره فلزی فیلی رنگ کد 2546 و 1646
بازگشت به بالای صفحه

قیمت پرده آلومینیومی و خرید پرده آلومینیومی

برای خرید پرده آلومینیومی و آگاهی از قیمت پرده آلومینیومی باید مساحت پرده مورد نیاز(عرض یا افقی) * (ارتفاع عمودی یا قد) را بدست آورید و در قیمت پرده ضرب شود. قیمت پرده آلومینیومی حدودی بستگی به رنگ و طرح انتخابی هر متر مربع چهارصد و پانزده هزار تومان 21 میکرون تایوان تا چهارصد هشتاد هزار تومان  می باشد و جهت آگاهی از قیمت پرده آلومینیومی دقیق و خرید پرده آلومینیومی با شماره‌های مندرج شده در سایت با ما تماس بگیرید و پس از آگاهی از قیمت پرده آلومینیومی در مساحت ضرب و قیمت نهایی رو محاسبه کنید و برای خرید پرده آلومینیومی با ما تماس بگیرید .