​تلفن دفتر فروش: 
​​​​​​​02144183240

 اینستاگرام: _vision_co  

​واتسپ و تلگرام:   09037403045

​برای ارتباط با ما یکی از آیکن ها  را لمس کنید

لوگو ویژن

پرده شید ، پرده زبرا، پرده کرکره فلزی
تولید کننده انواع  پرده های مدرن ویژن
پرده های پارتیشنی و ولومی 

تولید 24 ساعته
ارسال به سراسر کشور
 ضمانت در کیفیت
 گارانتی 2 ساله محصولات

گارانتی 2 ساله پرده ویژن
چت آنلاین اینجا کلیک کنید
EN

​پیشنهاد ما برای انتخاب طرح و بافت رنگ پرده برای مکان های مختلف

پرده ها یکی از اجزا مهم در طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شوند چه از لحاظ وسعت سطح اشغال و چه از لحاظ المانی که در طراحی دارند سهم بسزایی در زیباسازی محیط برعهده دارند. بنابراین انتخاب درست طرح، نقش و رنگ پرده یکی از مهمترین عامل ها در طراحی دکوراسیون داخلی ​​​​​میباشد.  

فاکتورهای مهم انتخاب پرده مناسب با محیط های اداری:​​​​​​​

پرده اداری یکی از مدل های پرده به شمار می رود که در محیط های اداری، خانه ها، مطب ها، بیمارستان ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل به این نام خوانده می شود. انتخاب یک پرده برای محیط اداری و کاری مستلزم توجه به نکاتی است. اولین نکته ای که برای انتخاب پرده اداری مورد توجه قرار میگیرد ایجاد یک محیط زیبا و منظم در یک محیط اداری با توجه به اصول انتخاب پرده اداری است. مکان های اداری برروی افرادی که در آن مشغول به فعالیت هستند بسیار تاثیرگذار است، بنابراین شرایط محیط را باید به گونه ای فراهم کرد که برای کارمندان بسیار دلنشین و آرامش بخش باشد تا بر روی عملکرد آنها تاثیر گذار باشد. لوازم محیط اداری مانند مبلمان و یا میز و صندلی هایی که مورد استفاده است با توجه به فضا و نوع فعالیت تغییر خواهد کرد و به تناسب آن باید از پرده هایی مناسب نیز استفاده نمود.
در میان انواع پرده ها برای محیط های اداری انواع پرده های کرکره ای بیشترین کاربرد را دارد و بهتر است در پاسخ به اینکه کدام پرده برای محیط اداری مناسب است؟ باید بگوییم پرده کرکره ای از نظر عملکرد و شرایط نصب و نگهداری بهترین نوع پرده می باشد. پرده های کرکره ای دارای تنوع بالایی است ودر قدیم فقط برای محیط های اداری استفاده می شد ولی امروزه به دلیل تنوع رنگی و طراحی های زیبایی که بر روی آن انجام شده برای منازل نیز مورد استفاده می باشد.
این نوع پرده کرکره برای پوشش مساحت وسیع مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین با تنظیم کردن آن می توان سایه و روشن زیبایی به فضا بخشید و محیطی گرم و زیبایی را داشت.
انواع گوناگون این پرده ها را می توان به صورت زیر تقسیم بندی نمود:
                پرده شید
                پرده زبرا
                پرده کرکره فلزی ( آلومینیومی)​​​​​​​
​​​​​​​​​

پرده اداری کرکره فلزی
پرده زبرا اداری
شید چاپی

در خرید پرده اداری باید نکات مهمی را در نظر گرفت که این موارد بسته به نوع اداره و محل استفاده پرده متغییر می باشند. از مهمترین مواردی که باید در نظر داشت می توان به این موارد اشاره نمود:

الف) جنس پرده اداری: انتخاب جنس مورد نظر به میزان استفاده و مکان استفاده بستگی دارد.

ب)رنگ بندی و هماهنگ کردن آن با دکوراسیون

ج)قابلیت شستشوی پرده اداری: اگر در اداره شما امکان کندن و شستشوی پرده وجود ندارد می توانید از پرده هایی استفاده کنید که در حالت نصب قابلیت شست و شو دارند.

د)قابلیت تنظیم نور: نور عنصری مهم در ادارات است. باید پرده ای برای این مکان ها انتخاب شود که قابلیت تنظیم دلخواه نور را داشته  باشد.

ه)محل قرار گیری پرده : در انتخاب پرده اداری باید به محل قرار گیری آن توجه داشت. زیرا پرده های کرکره با پهنای موجود باید متناسب با قاب و محل قرار گیری آن باشد

ی)ارتفاع سقف : یکی دیگر از موارد اصول انتخاب پرده اداری، توجه به سقف محل نصب پرده میباشد.

و)در محیط های اداری که از کامپیوتر و لپ تاپ استفاده می شود به صورتی پرده ها انتخاب شوند که انعکاس نور در مانیتور به کمتر حد ممکن برسد و کاربر به راحتی از وسایل فوق استفاده نماید. بهترین انتخاب استفاده از شید دو مکانیزم است بدین ترتیب که لایه زیر شید لایه بلک اوت که تمامی نور رو عبوری را بگیرد و لایه رو از یک شید اسکرین یا شید سایه استفاده شود.

نکاتی که برای انتخاب پرده در محیط های اداری اهمیت دارد.​​​